tradycja

Szanowni Państwo,

„Społem” Zabrze Sp. z o.o. to firma z wieloletnią tradycją oraz doświadczeniem zarówno w handlu jak i produkcji.
Początek naszej historii to rok 1949, w którym robotnicze spółdzielnie działające w zakładach pracy w Zabrzu zjednoczyły się i przyjęły nazwę „Zabrskiej Spółdzielni Spożywców”.
Kolejne lata były dynamicznym rozwojem sieci sklepów. Lata 90-te przyniosły przełom nie tylko w gospodarce naszego kraju, lecz także i dla Spółdzielczości. Jest to czas prywatyzacji handlu i na rzecz sektora prywatnego „Społem” przekazało 200 placówek, które przejęły ich załogi. W 1999 roku Spółdzielnia przekształca się w spółkę prawa handlowego.
Aby nie zatracić 50-ciu lat tradycji powstała spółka zatrzymała logo i przyjęła nazwę „Społem” Zabrze Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
Piekarnie BOCHEN zaczęły powstawać w połowie lat dziewięćdziesiątych. Początkowo jako stoiska w sklepach Lux, a później jako samodzielne piekarnie. Od 2010 roku sukcesywnie zmieniamy ich wygląd. Obecnie funkcjonuje 20 sklepów z logo Piekarnie BOCHEN, w tym większość w nowej wizualizacji.


Co wyróżnia Piekarnie BOCHEN

Produkowane przez nas wyroby oparte są na tradycyjnych i sprawdzonych recepturach, wypiekane w piekarni posiadającej nowoczesny park maszynowy. Oferowany przez nas asortyment pieczywa produkowany jest na naturalnych kwasach, bez dodatku polepszaczy.
O dobrej jakości naszego pieczywa świadczą zdobywane od kilku lat nagrody, medale i wyróżnienia przyznawane na konkursach organizowanych pod patronatem Marszałka Województwa oraz Ministra Rolnictwa. Jakość naszego pieczywa jest pod stałym nadzorem posiadanego przez nas laboratorium według metod zawartych w PN.

Nasza piekarnia

Nasza piekarnia